0900 8 996 996
(normaal tarief)

Onze decanen

Vestiging Leeuwarden/Dokkum (058) 265 52 00

Bouw-Infra, Techniek

Lenze Kielstra
(058) 265 58 30
lkielstra@rocfriesepoort.nl

Handel en Ondernemerschap 

Loes Havinga
(058) 265 52 79
lhavinga@rocfriesepoort.nl

Volwassenentrajecten Zorg en Welzijn

Myriam Dekker
(058) 265 53 62
mdekker@rocfriesepoort.nl

Uiterlijke verzorging

Hilde van der Werf
(058) 265 53 61
hvdwerf@rocfriesepoort.nl

Entreeopleiding

Anthea Rosema
(058) 265 53 46
arosema@rocfriesepoort.nl

Uniformberoepen

Ali Tilma
(058) 265 54 64
atilma@rocfriesepoort.nl

Zorg en Welzijn (Pedagogisch Werk, Onderwijsassistent)

Marika Roersma
(058) 265 53 75
mroersma@rocfriesepoort.nl

Zorg en Welzijn (Assisterenden Gezondheidszorg)

Elly Hogeveen
(058) 265 53 76 ehogeveen@rocfriesepoort.nl

Zorg en Welzijn (Gezondheidszorg)

Arjenne van der Zee
(058) 265 53 98
avdzee@rocfriesepoort.nl

Zorg en Welzijn (Dienstverlening)

Alida Post
(058) 265 55 66
apost@rocfriesepoort.nl

Economie en Administratie (Financieel, Secretarieel, Commercieel Medewerker binnendienst, Bank- en verzekeringswezen, Juridisch)

Gryt Liefers
(058) 265 53 60
gliefers@rocfriesepoort.nl

Zorg en Welzijn (Maatschappelijke zorg)

Froukje van der Staal
(058) 265 52 20 fvdstaal@rocfriesepoort.nl

IT, Media en Games, Economie en Administratie (Marketing en Communicatie)

Berend Wijbenga
(058) 265 59 11
bwijbenga@rocfriesepoort.nl

 

Zorg en Welzijn (Sociaal werk)

Marijke Otten
(058) 265 54 27
​motten@rocfriesepoort.nl

 

Breed niveau 2

Japke Hoekstra
(058) 265 52 52
jfhoekstra@rocfriesepoort.nl

Vestiging Drachten (0512) 76 77 00

Beeld, Kunst en Creatie, Volwassenenonderwijs,
IT, Media en Games 

Tiny Struik
(0512) 76 77 27
tstruik@rocfriesepoort.nl

Bouw-Infra, Techniek

Wietze van der Wal
(0512) 76 77 26
wivdwal@rocfriesepoort.nl

Volwassenenonderwijs Zorg en Welzijn

Wim Visscher
(0512) 76 76 81
wvisscher@rocfriesepoort.nl

Zorg en Welzijn, Entreeopleiding

Catharina van der Graaf
(0512) 76 78 02
cvdgraaf@rocfriesepoort.nl

Handel en Ondernemerschap, Horeca, Economie en Administratie, Volwassenenonderwijs

Eef van Apeldoorn
(0512) 76 77 28
evanapeldoorn@rocfriesepoort.nl

Vestiging Emmeloord/Urk (0527) 63 48 00

Bouw-Infra, Techniek, Uniformberoepen, IT Media en Games

Sebastiaan Kielstra
(0527) 63 48 00
skielstra@rocfriesepoort.nl

Economie en Administratie, Handel & Ondernemerschap
Bert Lemstra

(0527) 63 48 00
blemstra@rocfriesepoort.nl

Zorg en Welzijn (Gezondheidszorg), Uiterlijke Verzorging

Marjan ter Wal
(0527) 63 48 00
mterwal@rocfriesepoort.nl

Zorg en Welzijn (Welzijn, Onderwijsassistent)

Edith Noppers 
(0527) 63 48 00 enoppers@rocfriesepoort.nl

Vestiging Sneek (0515) 48 16 00

Bouw-Infra, Maritiem, Techniek

Bote Galema
(0515) 48 17 82 bgalema@rocfriesepoort.nl

IT, Media en Games, Handel en Ondernemerschap, Horeca, Economie en Administratie

Gooitzen van der Veen
(0515) 48 17 81 
gvdveen@rocfriesepoort.nl

Zorg en Welzijn

Jitske Hiemstra
(0515) 48 17 83
jhiemstra@rocfriesepoort.nl