Terug

Veiligheid voorop, mondkapje op!

vrijdag 02 oktober 2020

Vanaf maandag 5 oktober is het dragen van een mondkapje in de verkeersgebieden in onze school en bij bepaalde praktijklessen verplicht. 

Het aantal besmettingen neemt snel toe. Het risiconiveau van zowel de provincie Flevoland als Fryslân is gewijzigd van ‘waakzaam’ naar ‘zorgelijk’.

We stellen de veiligheid van onze studenten en collega’s voorop en willen er alles aan doen om schoolsluiting te voorkomen. Daarom stellen we vanaf maandag 5 oktober in de verkeersgebieden in onze school het dragen van een mondkapje verplicht. Tijdens de lessen hoef je geen mondkapje te dragen, met uitzondering van de praktijklessen van contactberoepen en praktijklessen waar de 1,5 meter niet structureel in acht kan worden genomen. Deze verplichting geldt vooralsnog tot 1 november 2020.

Laten we elkaars mening respecteren, maar ook solidair zijn: we doen dit voor elkaar.